מגדל משיקה את פורטל המעסיקים 360 המעסיק יוכל לקבל באופן פשוט את כל המידע הפנסיוני של העובדים ולבצע פעולות באופן עצמי, אונליין, מכל מקום. עמית אורון, סמנכ"ל מערך תפעול חא"ט ובריאות: הצורך לדבר ישירות עם גורמים מתפעלים ומעסיקים היה מרכיב מכריע בהחלטה לבנות פורטל חדש בתאריך 10.04.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: מגדל, עמית אורון, פורטל המעסיקים 360 שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות סוכנות הביטוח הדיגיטלית וובי מתחילה לעבוד באמצעות סוכני משנה סוכנות רמות השיקה פעילות חדשה וקיבלה רישיון מורשה לוידס מגדל קיימה מכרז אג"ח מקדים למשקיעים מסווגים: ביקושים בסך כ-867 מיליון שקל מבוטחי AIG יוכלו לקבל מפגשי תמיכה רגשית במקרה של תאונת דרכים קוברה משיקה את Cobra Biometric ID – מערכת הנעה בטביעת אצבע כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.