מרץ 2018: חודש שני של תשואות שליליות בקרנות הפנסיה הפניקס רשמה תשואה חודשית של 0.17%-, ומתחילת השנה צברה תשואה של 0.37% - התוצאות הטובות בענף בתאריך 17.04.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: מגדל, כלל ביטוח, הראל, הפניקס, איילון מיטב שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות עמית גל על פרשת סלייס: זה שיש רשות פיקוח לא אומר שאין כשלים והונאות ועדת הכספים אישרה לקריאה שניה ושלישית: ברירת המחדל בהפקדה ל"חיסכון לכל ילד" תשתנה מפיקדון בנקאי לקופות גמל במסלול מוגבר אושר החוק להרחבת הפעילות של הקרנות הכספיות לקידום התחרות בשוק הכסף דוח הרשות שוק ההון על השפעות המכרזים על שוק קרנות הפנסיה: מ-8% ב-2016 ל-49% ב-2023: כך צמח נתח השוק של קרנות ברירת המחדל לאורך שנות המכרז המכרז החדש לבחירת קרנות ברירת מחדל כולל מנגנון לחלוקה של המצטרפים בין כל הקרנות הנבחרות כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.