היה השנה כנס פצצה אזהרה: הולכת להיות כאן כתבה מפרגנת. לא מתאימה למי שרק רוצה לקטר על הכל. עקיבא קלימן על כנס לשכת סוכני ביטוח, אפריל 2018 בתאריך 30.04.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: עקיבא קלימן, רענן שמחי, ליאור רוזנפלד, ליאור הורנצ'יק, מיקי נוימן, קובי ורדי שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה שחם אורלן קיימה סדנה מקצועית בנושא עולם הבינה המלאכותית זיוה בן מאיר מונתה למנהלת פיתוח עסקי באגף אלמנטרי בהכשרה עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כלל דורגה ראשונה בסקר שביעות רצון בתחום ביטוח הבריאות של לשכת סוכני הביטוח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.