חברת ביטוח חדשה בישראל: ליברה בראשות אתי אלישקוב החברה תפעל במודל דיגיטלי, אולם לא שוללת שת"פ עם סוכני ביטוח. אלישקוב: מעבר לדיגיטציה ולפרסונליזציה אנחנו שואפים גם להוכיח שביטוח יכול להיראות אחרת – נראה את הלקוחות כשותפים ונשתף אותם ברווחים בתאריך 09.05.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: ליברה חברה לביטוח בע"מ, דורית סלינגר, אתי אלישקוב, משה כחלון שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות תשואה בקליק – כלי התשואות האינטראקטיבי של פוליסה איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה האונייה Benjamin Franklin איבדה 44 מכולות בים סוער / ישראל גלעד חוקים לשליטה בבינה מלאכותית בביטוח / ישראל גלעד עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.