הפניקס תבטח את עובדי הסגל המנהלי בטכניון בביטוח בריאות קבוצתי המבטחת הקודמת הייתה הראל. סוכנות הביטוח מדנס נבחרה להמשיך וללוות את עובדי הטכניון בתאריך 12.06.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: מדנס, הפניקס, הטכניון, פרש קונספט, אודי פרישמן, אריק בן עזרא שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות סוכנות הביטוח הדיגיטלית וובי מתחילה לעבוד באמצעות סוכני משנה סוכנות רמות השיקה פעילות חדשה וקיבלה רישיון מורשה לוידס מגדל קיימה מכרז אג"ח מקדים למשקיעים מסווגים: ביקושים בסך כ-867 מיליון שקל מבוטחי AIG יוכלו לקבל מפגשי תמיכה רגשית במקרה של תאונת דרכים קוברה משיקה את Cobra Biometric ID – מערכת הנעה בטביעת אצבע כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.