לאחר שנה וחצי: מגדל שוב מחלקת דיבידנד גובה הדיבידנד 66 מיליון שקל. מניית מגדל נסחרה בעליות של יותר מ-1% בתאריך 25.07.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: מגדל, דורית סלינגר, שלמה אליהו, דיבידנד, אליהו הנפקות, הממונה הביטוח שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות ועדת הכספים אישרה לקריאה ראשונה: הצ"ח – עצמאיים ששירתו במילואים יוכלו להפקיד כספים לקרנות ההשתלמות ולקופות גמל בגין 2023, גם ב-2024 שמואל פסטרנק מונה לסמנכ"ל תחום סוכנים באופיס שירותי תפעול מקבוצת תלפיות ועדת הכספים אישרה לקריאה שניה ושלישית: ברירת המחדל בהפקדה ל"חיסכון לכל ילד" תשתנה מפיקדון בנקאי לקופות גמל במסלול מוגבר ווישור מתחילה לשווק ביטוחי סייבר בארה"ב הראל תשקיע 235 מיליון שקל בקבוצת תדהר ותחזיק ב-15% מהקבוצה כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.