מנכ"ל דלק לפוליסה: יש לנו תור ארוך של ארגונים שרוצים לרכוש את הפניקס מנכ"ל דלק אסי ברטפלד: דלק תיסחר בעתיד בחו"ל והפניקס מפריעה לנו - אף אחד לא רוצה להשקיע בחברת אנרגיה שסוחבת עליה חברת פיננסים. על עסקאות ה-SWAP: לא האמנו שנקבל סכום כל כך גבוה בתאריך 11.11.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: אסי ברטפלד, דלק, יאנגו, סיריוס, משה ברקת, סנטרברידג', הפניקס, רשות שוק ההון שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה האונייה Benjamin Franklin איבדה 44 מכולות בים סוער / ישראל גלעד חוקים לשליטה בבינה מלאכותית בביטוח / ישראל גלעד עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כלל דורגה ראשונה בסקר שביעות רצון בתחום ביטוח הבריאות של לשכת סוכני הביטוח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.