שי פלדמן פורש מתפקיד מנכ"ל AIG ישראל לאחר 6 שנים בתפקיד המנכ"ל וכ-20 שנים לאחר שהחל את דרכו המקצועית בענף כנציג מכירות ב-AIG ישראל - עוזב פלדמן את החברה בתאריך 28.04.19 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: סמל"ת, AIGME, AIG, רשות שוק ההון, שי פלדמן, Zurich שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה שחם אורלן קיימה סדנה מקצועית בנושא עולם הבינה המלאכותית זיוה בן מאיר מונתה למנהלת פיתוח עסקי באגף אלמנטרי בהכשרה עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כלל דורגה ראשונה בסקר שביעות רצון בתחום ביטוח הבריאות של לשכת סוכני הביטוח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.