כשעולם הביטוח והטברנה נפגשים סוכני מועדון ה-100 של שלמה ביטוח נפשו ביוון. טובי שמלצר, משנה למנכ"ל שלמה ביטוח, לסוכנים: אני רואה מה עובר עליכם בימים אלו וכיצד אתם נלחמים על כל פוליסה ופוליסה, לכן, חשבנו שלאחר שנה לא פשוטה ומלאת אתגרים- מגיע לכם ליהנות - ובגדול בתאריך 23.01.20 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: אורי אומיד, שלמה ביטוח, טובי שמלצר, עתליה שמלצר, מועדון ה-100, שלומי סרנגה, ניקוס ורטיס, אבי רזון, בר ישראלי, יעקב נחימובסקי שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה שחם אורלן קיימה סדנה מקצועית בנושא עולם הבינה המלאכותית זיוה בן מאיר מונתה למנהלת פיתוח עסקי באגף אלמנטרי בהכשרה עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כלל דורגה ראשונה בסקר שביעות רצון בתחום ביטוח הבריאות של לשכת סוכני הביטוח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.