וישור תחזיר 100 שקלים ללקוחות בעקבות משבר הקורונה ההחזר הוא באמצעות שובר דיגיטלי לתדלוק, שנשלח לכל המבוטחים הזכאים באמצעות SMS וימומש בתחנות פז, החברה השיקה מוצר חדש ומותאם למצב, הכולל כיסוי לגניבה, נזקי טבע ומעשי זדון ולצד ג׳, ללא נזק עצמי לתאונה בתאריך 03.05.20 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: ניצן צעיר הרים, וישור, משבר הקורונה, אמיל ויינשל שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות תשואה בקליק – כלי התשואות האינטראקטיבי של פוליסה איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה האונייה Benjamin Franklin איבדה 44 מכולות בים סוער / ישראל גלעד חוקים לשליטה בבינה מלאכותית בביטוח / ישראל גלעד עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.