מידרוג מותירה את הדירוג של מגדל ברמה של Aa1 הדרוג משקף פרופיל עסקי איתן אך במידרוג מציינים לרעה את מידת מעורבותו של בעל השליטה. מדרוג: ההתערבות משפיעה על תחלופה גבוהה של בעלי תפקידים בחברה ועשויה להעיד על חולשה בממשל התאגידי של החברה בתאריך 15.09.20 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: מגדל, שלמה אליהו שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות תשואה בקליק – כלי התשואות האינטראקטיבי של פוליסה איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה האונייה Benjamin Franklin איבדה 44 מכולות בים סוער / ישראל גלעד חוקים לשליטה בבינה מלאכותית בביטוח / ישראל גלעד עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.