הכשרה חגגה שנת מצווה לילדי העובדים בקיבוץ ניר דוד שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה: זו הזדמנות לחזק את הקשר של משפחות העובדים למקום העבודה. יבה מרקוביץ, סמנכ"לית משאבי אנוש בהכשרה: אנו ערים לצורך לגבש את משפחות העובדים וילדיהם ורואים בהם חלק בלתי נפרד מהחברה בתאריך 02.08.21 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: הכשרה, שמעון מירון מנכ"ל הכשרה, יבה מרקוביץ, סמנכ"לית משאבי אנוש הכשרה שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה שחם אורלן קיימה סדנה מקצועית בנושא עולם הבינה המלאכותית זיוה בן מאיר מונתה למנהלת פיתוח עסקי באגף אלמנטרי בהכשרה עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כלל דורגה ראשונה בסקר שביעות רצון בתחום ביטוח הבריאות של לשכת סוכני הביטוח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.