משה בר סימן טוב ינהל את חטיבת הבריאות בכלל דירקטוריון החברה אישר כי מנכ"ל משרד הבריאות בעבר ומי שנודע כ"פנים של הקורונה" בישראל, ישמש כמשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות * ההודעה מגיעה זמן קצר לאחר שכלל הודיעה כי חטיבת הבריאות תועבר לניהולו של דרור זסלר בתאריך 20.02.22 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: כלל פנסיה וגמל, דיויד ארנון שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה שחם אורלן קיימה סדנה מקצועית בנושא עולם הבינה המלאכותית רון רגב, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת תפעול ותביעות חא"ט ובריאות במגדל, ביקשה לסיים את תפקידה מגדל ודוראל חנכו את חיבור פרויקט אינדיאנה צפון בארה"ב לרשת החשמל אפי סנדרוב דורש שהממונה יעביר לו מידע על השקעות שביצעו עמיתי סלייס באמצעות פינברט סוכנות לביטוח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.