גברתי המפקחת, הציבור לא מטומטם – אבל הציבור ישלם שקיפות היא לא הגישה הנכונה... לשמוע משפט כזה מרגולטור במדינת ישראל זו רעידת אדמה, אבל המפקחת על הביטוח התבטאה כך בריש גלי וסחפה אחריה גם את שר האוצר. התוצאה: 85% מהציבור שהיה מבוטח בביטוח סיעודי קבוצתי נותר ללא ביטוח בתאריך 10.04.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: ליידי גלובס, מגדל, המפקחת על שוק ההון ביטוח וחיסכון שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות מה עושים כשה-S&P בשיא כל הזמנים? / דדי גולדנברג מדרום תיפתח הרעה / אבי בן חורין ועידת הבריאות של לשכת סוכני הביטוח: שלמה אייזיק: סוכני הביטוח רואים בביטוחי שקל ראשון את פוליסות הביטוח הרפואי הטובות ביותר מצוינות בשירות בגופים פיננסיים כערך מרכזי ליצירת אמון עם הלקוחות / יעל פאר סגל לא הכל ורוד: האם הרפורמה פוגעת בחופש הבחירה של החוסכים? / תומר כהן כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.