האם יש קשר בין הכלי ששמו הר הביטוח ל"כפל ביטוח"? החירות שניתנה למבוטחים להיכנס להר הביטוח ראויה לשבח. עליהם באמת לדאוג ולקחת אחריות על תיק הביטוח שלהם, קל וחומר להוצאות החודשיות שלהם, אך הוכח שהם אינם מבינים את הדוח ופונים אלינו לפגישת שירות בה אנו מנתחים את הצרכים מבראשית בתאריך 24.06.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: הר הביטוח, ורדה לבקוביץ, כפל ביטוח שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות מה עושים כשה-S&P בשיא כל הזמנים? / דדי גולדנברג מדרום תיפתח הרעה / אבי בן חורין מצוינות בשירות בגופים פיננסיים כערך מרכזי ליצירת אמון עם הלקוחות / יעל פאר סגל לא הכל ורוד: האם הרפורמה פוגעת בחופש הבחירה של החוסכים? / תומר כהן שיקום יישובי הצפון והדרום לאחר המלחמה, היערכות המדינה לרעידות אדמה – והקשר לענף הביטוח / איציק סימון כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.