עלייה בהיקף הגיוסים לקופות גמל להשקעה שיעור החשיפה למניות מסתכם בממוצע בכ-42% כאשר שיעור החשיפה הישירה הוא כ-29%. סיכום ביניים בתאריך 22.08.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: רשות שוק ההון, קופות גמל להשקעה שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות מה עושים כשה-S&P בשיא כל הזמנים? / דדי גולדנברג מדרום תיפתח הרעה / אבי בן חורין עמית גל על פרשת סלייס: זה שיש רשות פיקוח לא אומר שאין כשלים והונאות מצוינות בשירות בגופים פיננסיים כערך מרכזי ליצירת אמון עם הלקוחות / יעל פאר סגל לא הכל ורוד: האם הרפורמה פוגעת בחופש הבחירה של החוסכים? / תומר כהן כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.