נזק מתמשך למבנה מחמת צמחייה עבותה שפלשה מחלקה סמוכה / מאת יעקב קיהל המבטחת, שטרם כריתת חוזה הביטוח לא סקרה את האתר ולא דרשה נקיטת כל אמצעי בטיחות, כפרה באחריותה על פי הפוליסה * היא סברה שהמקרה נשוא התביעה ונזקיו אינם מכוסים בפוליסה בשל היותם צפויים בתאריך 11.02.20 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: הפניקס, כלל, יעקב קיהל שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות מה עושים כשה-S&P בשיא כל הזמנים? / דדי גולדנברג מדרום תיפתח הרעה / אבי בן חורין מצוינות בשירות בגופים פיננסיים כערך מרכזי ליצירת אמון עם הלקוחות / יעל פאר סגל נוכח העלייה בגניבות רכבים: שומרה מאפשרת להוסיף לפוליסת רכב סעיף ביטול דרישת מיגון על מנת להימנע מביטולה הצעת חוק: חברת ביטוח הרוכשת רכב שהוגדר כאובדן להלכה תחויב בתיקונו כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.