כמו לווייתנים מתאבדים אתם שוחים לחוף רשימה זו מיועדת לכולם אבל קודם כל למנהלי אגפי הבריאות של חברות הביטוח השונות, למי ייפול ראשון האסימון? בתאריך 17.01.21 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: פרש קונספט, שר הבריאות, ארצ"י, חיים רמון, ארגון הרופאים העצמאיים, ד"ר אודי פרישמן, שר האוצר שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות מה עושים כשה-S&P בשיא כל הזמנים? / דדי גולדנברג מדרום תיפתח הרעה / אבי בן חורין ועידת הבריאות של לשכת סוכני הביטוח: שלמה אייזיק: סוכני הביטוח רואים בביטוחי שקל ראשון את פוליסות הביטוח הרפואי הטובות ביותר מצוינות בשירות בגופים פיננסיים כערך מרכזי ליצירת אמון עם הלקוחות / יעל פאר סגל לא הכל ורוד: האם הרפורמה פוגעת בחופש הבחירה של החוסכים? / תומר כהן כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.